Projekt "AMORES"

Amores

Europski projekt AMORES, u kojemu je CARNet jedan od europskih partnera, otkriva ljubav učenika prema književnosti kroz digitalnu suradnju i kreativnost. Na koji način? Kroz inovativnu AMORES metodologiju poučavanja učenici uz pomoć računala izrađuju e-artefakte inspirirane književnim djelima, a zatim ih dijele s vršnjacima putem video konferencija i društvenih mreža, diskutiraju o djelima i procesu izrade e-artefakata. Rezultat je dubinsko poniranje u književno djelo, njegova kreativna interpretacija i povećana motivacija za čitanje književnih djela. Na taj način učenici i nastavnici također povećavaju svoje digitalne kompetencije.

AMORES - logo

A kako se vi možete uključiti?

Posjetite:

www.amores-project.eu

ili

Rok za prijavu učeničkih e-artefakta na natječaj produžen je na 30. lipnja 2015. godine! Više informacija ovdje....

Nagrada autoru najboljeg rada je putovanje na završni događaj projekta u Dubrovnik, u studenome 2015.

Upoznajte se s materijalima izrađenim u sklopu projekta!

Projekt AMORES ostvaren je uz financijsku pomoć Europske komisije.

EU_flag_LLP